ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 12.10.2020r.

Zapraszamy do złożenia oferty na wykonanie usługi indywidualnego wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu (osób niesamodzielnych powyżej 65 roku życia) pn: „Indywidualny i kompleksowy program zdrowotny dla osób niesamodzielnych 65″współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania:

 

ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 24.09.2020r.

Zapraszamy  do złożenia oferty na usługę szkoleniową z zakresu fizjoterapii / rehabilitacji w warunkach domowych osób niesamodzielnych dla opiekunów w projekcie pn.: „Indywidualny i kompleksowy program zdrowotny dla osób niesamodzielnych 65+”współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego   w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania:

 

ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 24.09.2020r.

Zapraszamy  do złożenia oferty na usługę szkoleniową z zakresu opieki nad osobą niesamodzielną dla opiekunów w projekcie pn.: „Indywidualny i kompleksowy program zdrowotny dla osób niesamodzielnych 65+”współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego   w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania:

 

ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 18.09.2020r.

Zapraszamy do złożenia oferty na wykonanie  usługi logopedycznej dla uczestników projektu (osób niesamodzielnych powyżej 65 roku życia) pn.::„Indywidualny i kompleksowy program zdrowotny dla osób niesamodzielnych 65+”współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania:

 

ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 18.09.2020r.

Zapraszamy do złożenia oferty na wykonanie usługi specjalistycznego transportu drogowego osób niesamodzielnych -uczestników projektu (powyżej 65 roku życia) pn.:Indywidualny i kompleksowy program zdrowotny dla osób niesamodzielnych 65+”współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania:

 

ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 21.01.2020r.

Zapraszamy do złożenia oferty na wykonanie usługi edukacji zdrowotnej, żywieniowej oraz psychoedukacji w ramach projektu pn.: „Zdrowym krokiem do pracy” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty do pobrania:

 

_________________________________________________________________________________________

ZAPYTANIA OFERTOWE Z DNIA 09.07.2018r.

 Zapytania ofertowe do nowego projektu: 

„Nowa jakość życia dzięki rehabilitacji medycznej” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020

Zapraszamy do złożenia ofert w zakresie:

  1. Usługi wsparcia psychologicznego
  2. Usługi logopedycznej
  3. Usługi pielęgniarskiej

– zgodnie z poniższymi zapytaniami:

Dokumenty do pobrania:

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *